Veronica Bielik – kim jest?

Ćwiczenia i ruch

Polska modelka Veronica Bielik, zasłynęła na Instagramie publikując seksowne zdjęcia swojej sylwetki, w dodawaniu postów na których jest dość skąpo ubrana jest ekspertem. Nawet kiedy dzieli się zdjęciami, na których jest w pełni ubrana, nie przestaje emanować osobistym stylem sexapealem czym wywiera ogromne wrażenie na swoich 1, 9 miliona fanów.

W mgnieniu oka na jej instagramie można zobaczyć blond bombę stojącą przy basenie, w skąpym czarnym bikini, która pozostawia niewiele pola dla wyobraźni swoich widzów (zwłaszcza męskich ), ponieważ nie tylko błysnęła tam niekończącym się dekoltem, ale także ułożyła dobrze wyprofilowany brzuch i seksowne nogi.
Rozpuszczone, długie falowane bądź wyprostowane włosy, makijaż i perfekcyjna sylwetka wystarczą by każdy jej post cieszył się ogromnym zainteresowaniem przejawiającym się polubieniami i licznymi komentarzami. Jedno jej zdjęcie potrafi zebrać ponad 68 000 polubień i blisko tysiąc komentarzy, co dowodzi, że fani chętnie czekają, aż Veronica opublikuje swoje wyszukane zdjęcia.
Znajdują się też tacy którzy zarzucają jej sylwetce że nie jest naturalnie ukształtowana tylko dzięki ćwiczeniom, zwłaszcza tyczy się to jej pośladków.

Mimo to często pojawiają się w wyszukiwarkach słowa klucze jak Veronica Bielik pupa, Veronica Bielik ćwiczenia czy Veronica Bielik rozwód. Wielu uważa bowiem że modelka jest właścicielką najseksowniejszych pośladków w Polsce.

Czy wszystkie atuty modelki to dary natury?

W opisach fotek Veronica często jednak pisze że jej wygląd jest konsekwencją ćwiczeń, aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania. Mimo to jednak jest część ciała która została poddana operacji i są to… piersi dziewczyny. Obecnie jednak mówi, że żałuje tej decyzji i ostrzega inne panie aby poważnie się zastanowiły przed podjęciem jej.
Zaznacza że nie ​publikuje zdjęć by zbierać lajki ale aby zmotywować swoich fanów do ruchu i zainspirować do aktywnego trybu spędzania czasu.

Wśród komentarzy jej fanów można znaleźć mówiące o tym, że Veronica ma niesamowite ciało, a inny fan twierdzi, że jest najgorętszą modelką na Instagramie.
Biorąc pod lupę jej biografię, pokazuje ona, że Veronica jest nie tylko modelką fitness, ale także ma tytuł magistra prawa, co świadczy o tym, że jest piękna ale też mądra i zdolna.

Wierząca ale niepraktykująca

Co ciekawe dziewczyna pochodzi z bardzo religijnej rodziny i jak mówi często jej rodzice mają problem z dość dużo odsłaniającymi zdjęciami swojej córki. Modelka sama jest wierząca lecz przyznaje że od dawna nie była w kościele. Mówi że z tego względu że wierzy w Boga i tak ją wychowano nie jest w stanie przekroczyć pewnej granicy i wziąć udział np. w sesji rozbieranej mimo że dostawała takie propozycje.

Rozwód po 4 latach związku

Niedawno w mediach głośno było o rozwodzie modelki ze swoim mężem. Kobieta zaznacza że każde z nich zagłębiło się w swoich obowiązkach, stracili czas dla siebie i uczucie wygasło. W jednym z wywiadów stwierdziła : Mój mąż miał dużo koleżanek. Modelka wyszła za mąż już w wieku niespełna 19 lata rozwiodła się mając 23 lata. Mówi że do małżeństwa skłoniło ją to że była bardzo zakochana ale jak widać była to zbyt pochopna decyzja.

Ćwiczenia i ruch
Rola testosteronu w treningu siłowym i budowaniu masy mięśniowej

W poniższym artykule wyjaśniamy, czym jest trening siłowy, dlaczego dieta jest ważna w czasie budowania masy mięśniowej, po co sportowcy sięgają po suplementy diety i dlaczego potrzebują tak dużo snu. Oprócz tego z artykułu dowiesz się, jak działa testosteron i jaką rolę odgrywa w ludzkim organizmie. Czym jest trening siłowy …

Ćwiczenia i ruch
Rowerem po mieście.

Rower od wielu lat, stanowi szybki, bezpieczny oraz tani środek transportu. Korzystnie wpływa na samopoczucie oraz kondycję, nadając sylwetce pięknego wyglądu. Ze względu na duże zainteresowanie rowerami, zwłaszcza w miastach, każdego roku powstają nowe, dostosowane do poruszania się po drodze ścieżki, które zapewniają szybkie poruszenie się po mieście, lub ich …

Ćwiczenia i ruch
Problem otyłości.

Tryb życia nastolatków Obserwując młodych przedstawicieli naszego społeczeństwa możemy zauważyć, że coraz większym problemem staje się otyłość i nadwaga nastolatków. Niestety większość młodych osób prowadzi siedzący tryb życia, bardzo często negatywny wpływ na ich zdrowie ma również zła dieta składająca się głównie z jedzenia typu fast food. Główne zajęcia nastolatków …