Gama odcieni blondu

Parę różności

Marka Palette posiada ponad 40-letnie doświadczenie w koloryzacji włosów. Przez te wszystkie lata opracowano wiele sposobów, by zadowolić konsumentów i ich zróżnicowane oczekiwania.
Marka oferuje szeroki zakres produktów, spełniających indywidualne potrzeby wielu kobiet, ponadto wciąż się rozwija i prowadzi badania, by utrzymywać wysoki standard oraz tworzyć nowoczesne formuły.
Bardzo pożądanym kolorem wśród kobiet jest blond. Jak każdy kolor posiada on wiele odcieni, dzięki którym możemy dopasować farbę do naszego typu urody. Wyróżniamy wiele odcieni blondu:

 1. Platyna – najkorzystniej wygląda przy jasnych i lekko beżowych odcieniach skóry. Podkreśla jasnoniebieskie i brązowe oczy, choć tak naprawdę pasuje do każdej oprawy oczu.
 2. Truskawkowy blond – dobry wybór dla osób o jasnej cerze i jasnych tęczówkach.
 3. Jasny popiel – jest to kolor srebra i szarości, lepiej wygląda przy jaśniejszych typach karnacji.
 4. Maślany blond – jest to bardzo ciepły odcień, słoneczny, więc doskonale współgra z cerą o jasnym lub średnim kolorze.
 5. Letni blond – Jest podobny do maślanego, jednak jest bardziej spłowiały.
 6. Srebrny blond – jest to popielaty, raczej chłodny odcień. Sprawdzi się dla osób o jasnej cerze i jasnych oczach. Jest dobrą opcją dla naturalnie siwiejących włosów.
 7. Pszeniczny blond – będzie pięknie wyglądał u kobiet o zielonych lub brązowych oczach, o skórze delikatnie beżowej.
 8. Mysi – czyli naturalny blond – imitujący naturalny odcień blondu.
 9. Miodowy blond – karmelowy odcień, najlepiej wygląda przy brzoskwiniowym kolorze cery, ciemnych oczach.

Są to tylko przykładowe odcienie i można wymieniać naprawdę długo. Również poszczególne marki oferują nam kolejne, nowe mieszanki barw – zaskakując nas coraz to nowymi tonami. Tak też jest w przypadku marki Palette, która w swojej ofercie posiada mnóstwo ciekawych odcieni blondu.

Farby Palette odcienie blondu

Ciekawsze z nich to:

 • metaliczny blond,
 • srebrzysty blond,
 • mroźny blond,
 • złoty świetlisty miodowy blond,
 • ultrapopielaty blond,
 • perłowy blond,
 • skandynawski blond,
 • waniliowy blond.

 

Airmax internet Wrocław Widawa
Parę różności
Internet Airmax Wrocław (Widawa): Szybkie Połączenie Dla Wrocławian

Wrocław to miasto, które stale rozwija się i przyciąga coraz więcej mieszkańców i przedsiębiorstw. W miarę jak rośnie liczba ludzi korzystających z internetu, zapotrzebowanie na szybkie i niezawodne połączenie internetowe również rośnie. Jednym z dostawców, którzy spełniają te potrzeby w okolicy Wrocławia, jest Internet Airmax Wrocław (Widawa). W tym artykule …

Parę różności
Jak zadbać o swoją pościel?

Jeśli chcesz zadbać o swoją pościel, skorzystaj z usługi w pralni chemicznej: pranie. Warszawa i inne duże jak również mniejsze miasta, zapewniają możliwość prania dużych gabarytów. W ten sposób szybko i bezproblemowo poradzisz sobie z przywróceniem czystości Twoim kołdrom, poduszkom i bieliźnie pościelowej. Kłopotliwe pranie pościeli w domu Większość pościeli …

Parę różności
Franczyza Tom Tailor – czy warto?

Tom Tailor (franczyza) to biznes, który pozwoli uszczęśliwiać swoich klientów luksusowym, wysokiej jakości towarem. Marka Tom Tailor to międzynarodowa, zintegrowana grupa lifestylowa, która w swojej ofercie posiada jedynie wysokiej jakości, modną odzież (tak zwaną casual) dla mężczyzn, kobiet w każdym wieku. Są w niej także odzież i dodatki dla dzieci …