Gama odcieni blondu

Parę różności

Marka Palette posiada ponad 40-letnie doświadczenie w koloryzacji włosów. Przez te wszystkie lata opracowano wiele sposobów, by zadowolić konsumentów i ich zróżnicowane oczekiwania.
Marka oferuje szeroki zakres produktów, spełniających indywidualne potrzeby wielu kobiet, ponadto wciąż się rozwija i prowadzi badania, by utrzymywać wysoki standard oraz tworzyć nowoczesne formuły.
Bardzo pożądanym kolorem wśród kobiet jest blond. Jak każdy kolor posiada on wiele odcieni, dzięki którym możemy dopasować farbę do naszego typu urody. Wyróżniamy wiele odcieni blondu:

 1. Platyna – najkorzystniej wygląda przy jasnych i lekko beżowych odcieniach skóry. Podkreśla jasnoniebieskie i brązowe oczy, choć tak naprawdę pasuje do każdej oprawy oczu.
 2. Truskawkowy blond – dobry wybór dla osób o jasnej cerze i jasnych tęczówkach.
 3. Jasny popiel – jest to kolor srebra i szarości, lepiej wygląda przy jaśniejszych typach karnacji.
 4. Maślany blond – jest to bardzo ciepły odcień, słoneczny, więc doskonale współgra z cerą o jasnym lub średnim kolorze.
 5. Letni blond – Jest podobny do maślanego, jednak jest bardziej spłowiały.
 6. Srebrny blond – jest to popielaty, raczej chłodny odcień. Sprawdzi się dla osób o jasnej cerze i jasnych oczach. Jest dobrą opcją dla naturalnie siwiejących włosów.
 7. Pszeniczny blond – będzie pięknie wyglądał u kobiet o zielonych lub brązowych oczach, o skórze delikatnie beżowej.
 8. Mysi – czyli naturalny blond – imitujący naturalny odcień blondu.
 9. Miodowy blond – karmelowy odcień, najlepiej wygląda przy brzoskwiniowym kolorze cery, ciemnych oczach.

Są to tylko przykładowe odcienie i można wymieniać naprawdę długo. Również poszczególne marki oferują nam kolejne, nowe mieszanki barw – zaskakując nas coraz to nowymi tonami. Tak też jest w przypadku marki Palette, która w swojej ofercie posiada mnóstwo ciekawych odcieni blondu.

Farby Palette odcienie blondu

Ciekawsze z nich to:

 • metaliczny blond,
 • srebrzysty blond,
 • mroźny blond,
 • złoty świetlisty miodowy blond,
 • ultrapopielaty blond,
 • perłowy blond,
 • skandynawski blond,
 • waniliowy blond.

 

Parę różności
Stomatolog dziecięcy Kraków – wybierz dobrego profesjonalistę

Dbanie o higienę jamy ustnej oraz regularne wizyty u dentysty to konieczność. Dzięki temu można zadbać o zdrowie i wygląd zębów, co ma znaczenie nie tylko jeśli chodzi o estetykę. Warto wiedzieć, że stan dziąseł i zębów ma wpływ na cały organizm człowieka. Co jednak zrobić, gdy dziecko boi się …

Parę różności
Żywienie zwierząt hodowlanych.

Młóto to dodatek pokarmowy stosowany w żywieniu zwierząt hodowlanych – do niedawna mało znany i niedoceniany, jednak od jakiegoś czasu jest wprowadzany do ogólnego żywienia. Skład i charakterystyka. Jest to surowiec odpadowy browarniany, który powstaje w procesie produkcji piwa, jest bogaty w wodę – zawiera jej aż do 75%. Z …

Parę różności
Czas z dzieckiem – nie musi być nudny

Czas z dzieckiem Spędzanie czasu z dzieckiem nie musi, a nawet nie powinno być dla niego nudne. Warto zrobić wszystko, aby maluch mógł bawić się, ale jednocześnie uczyć. Taki czas jest wprost idealny, ponieważ dobrze wpływa na dziecko i jego rozwój. Co robić? Dzieci najchętniej bawią się na dworze. Wiadomo …